środa, 23 maja 2012

Porządki na balkonie ...

Cebulkowe kwiaty dawno już przekwitły , tylko stokrotki dzielnie sie trzymają - 8 tygodni , dacie wiarę . Nowe roślinki przybyły ... Poniżej raport z przemeblowania . Jak powyjeżdżają goście to pokarze co nowego na balkonie .Mebelki zmieniły miejsce  , roślinki podrosły , i przybyły nowe pojemniki na roślinki (między innymi skrzynka na wino)

Spring cleaning at my balcony. Have a look. 


Jednego ranka ... Niebo było szaroniebieskie , a nad lasem unosiła sie para wodna . Nie potrzebowałam słonka , chwyciłam za aparat , a potem wygodnie umościłam sie w wiklinowym fotelu i wypiłam kawę . Pachniało świeżością ...
To jeszcze dla moich znajomych zdjęcia znad morza Liguryjskiego . Wybraliśmy się nad morze w długi weekend.... 17-20 maja :) nie pytajcie dlaczego, ja nie wiem , ważne że było wolne . Było dośc chłodno , około 20 st. , ale nogi pomoczone , a zamki z piasku zbudowane . Zachwycona żwirową plażą nie jestem, pogoda też nie dopisała , hotel wybraliśmy przy drodze bez możliwości wyjścia i spacerowania. Cóż następnym razem będzie lepiej  . Ale dzieci zadowolone - wielka piaskownica i wielka kałuża wystarczą do zabawy . 


4 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomysł z tymi pobielonymi koszykami na kwiaty:)) ładnie sie w nich prezentują roślinki:))

    OdpowiedzUsuń
  2. No to morze wtym roku juz zaliczone. Brawo.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja również wykorzystałam stary kosz i surfinie sobie w nim rosną :)

    OdpowiedzUsuń