poniedziałek, 15 lutego 2010

Elf w różanym ogrodzie


Nad ta praca napracowałam się bardzo . Najpierw wycinanie gałązek i listków, a że kwiatków było sporo to trochę to zajęło . Motyw nakleić i skomponować , róże ułożone są tak że tworzą rodzaj wianuszka , bo cieniowanie zaplanowałam tylko części. No i cieniowanie , miedzy listeczkami i różami , punkt po punkcie , kropeczka po kropeczce w sumie 3 razy żeby osiągnąć efekt zamierzony . Listki i gałązki podmalowałam żeby stworzyć wrażenie cienia . A róże podmalowałam białą farbą żeby uzyskać wrażenie przestrzeni . Całość dopełnia kształt szkła i lakierowanie lakierem błyszczącym a że to motywy z papierowe to troche tych warstw jest :). Ozdobiłam tylko część szkła aby można było wstawić tu świecę . Efekt jest taki jakiego oczekiwałam . Pięknie rozświetla mrok w romantyczny wieczór .

7 komentarzy:

 1. Napracowałaś się, ale warto było.Te motywy są cudne. Chciałabym zobaczyć Twój lampion z płonącą świecą.

  OdpowiedzUsuń
 2. :) wspaniała kompozycja! nieprzegadana a tak dużo się w niej dzieje, do tego te motywy! czapki z głów za całokształt i klimatyczność!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszcie! Doczekałam się tego lampionu na blogu. Jest przepiękny!

  OdpowiedzUsuń
 4. ps. jak robicie te prezentacje ze zmieniającymi się zdjęciami????

  OdpowiedzUsuń
 5. Dostosuj, dodaj gadżet , pokaz slajdów . Pokazują się slajdy z takiego albumu jaki wybierzesz . Album jest z google z pikassy z twojego konta . Wytłumaczyłam ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepięknie tu u Ciebie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładny ten Twój decoupage. Masz ciekawe pomysły. Zapraszam na mojego bloga
  http://przebudzenie-dorota.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń